Měřítko 1:48Stavebnice Eduard Avia S-199 Erla Canopy Hybrid v měřítku 1:48 představuje detailní model československého jednomotorového stíhacího letounu Avia S-199, který disponuje starším odklopným překrytem kokpitu typu ERLA. Tento model se řadí do edice HYBRID a nabízí širší možnosti pro modeláře díky kombinaci plastových a resinových dílů.
Informace o Eduard Avia S-199 Erla Canopy Hybrid 1:48
Popis
Stavebnice Eduard Avia S-199 Erla Canopy Hybrid v měřítku 1:48 představuje detailní model československého jednomotorového stíhacího letounu Avia S-199, který disponuje starším odklopným překrytem kokpitu typu ERLA. Tento model se řadí do edice HYBRID a nabízí širší možnosti pro modeláře díky kombinaci plastových a resinových dílů.
V balení najdete plastové díly firmy Eduard, spolu s šest různých kamuflážních schémat, což umožňuje vytvořit detailní a autentický model podle historických předloh. Součástí stavebnice jsou také obtisky Eduard. Kromě toho model obsahuje resinové díly pro lepší zpracování detailů, konkrétně kokpitu, šachet, výfuků, hlavní, antén a sání vzduchu.
Pro snadnější a přesnější dokončení stavebnice je přiložena maska, která umožňuje přesné a rovnoměrné nanášení barev na určité části modelu. Tato stavebnice je určena pro modeláře se zájmem o historické letecké modely, kteří ocení detailnost a možnost si vybrat z více kamuflážních variant.