1,5 lOctová aviváž je přírodní prostředek, který pomáhá změkčit prádlo a účinně odstraňuje zbytky pracího prášku. Její složení zaručuje bezpečnost pro životní prostředí a zároveň zajišťuje dlouhotrvající svěžest prádla.
Octová aviváž je přírodní prostředek, který pomáhá změkčit prádlo a účinně odstraňuje zbytky pracího prášku. Její složení zaručuje bezpečnost pro životní prostředí a zároveň zajišťuje dlouhotrvající svěžest prádla. Objem 1,5 litru umožňuje dostatečné množství použití pro pravidelné praní.
Tato aviváž je obohacena o jemnou a harmonickou vůni Gabriel, která kombinuje květinové akcenty jasmínu a konvalinky s nádechem pudrové hebkosti. Vůně je nevtíravá, čistá a elegantní, připomínající svěžest po sprše a lehký letní vánek. Je vhodná pro každého, kdo preferuje přirozenou jemnost a svěžest prádla, a je ideální pro dětské, ložní i každodenní prádlo.