Ecolite Lada LED-WSL-12W/41/CHR 17,5 cm
3 hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Počet LED diod 60, barva světla denní bílá, světelný tok 880 lmLED vestavené svítidlo o svítivosti 880 Lm dokáže nahradit klasickou žárovku o výkonu 85 W. Součástí těla jsou pružiny pro vsazení do podhledu.
Doporučené nabídky
Zarovky.cz
Hodnocení
93% (2 897)
  • Do 3 dnů
  • Osobní odběr zdarma (1)
  • Osobní odběr zdarma (1)
Do 3 dnů
Cena
Nejlevnější
LED Solution s.r.o.
Hodnocení
97% (363)
  • Skladem
Skladem
Cena
Palmat.cz
98% (1 529)
Svět-svítidel.cz
95% (45 690)
  • Týden a více
  • Prodloužená záruka
  • Prodloužená záruka
Týden a více
Nejlevnější nabídky
SIKOV lighting
86% (106)
Zarovky.cz
93% (2 897)
Jabloshop.cz
97% (7 367)
  • Osobní odběr zdarma (3)
  • Osobní odběr zdarma (3)
Palmat.cz
98% (1 529)
K&V ELEKTRO e-shop
97% (4 463)
  • Osobní odběr zdarma (21)
  • Osobní odběr zdarma (21)
ELEKTRO Sláma
Profil obchodu
  • Do týdne
Do týdne
Ortus.cz
100% (36)
LED Solution s.r.o.
97% (363)
Sandria.cz
95% (260)
Rent.cz
96% (6 866)
Svět-svítidel.cz
95% (45 690)
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
Informace o Ecolite Lada LED-WSL-12W/41/CHR 17,5 cm
Popis
LED vestavené svítidlo o svítivosti 880 Lm dokáže nahradit klasickou žárovku o výkonu 85 W. Součástí těla jsou pružiny pro vsazení do podhledu. Výkon 12 W, uspoří až 80 % energie. Barva světla bílá (4100K), stupeň krytí IP20. Vhodné do obývacích pokojů, hotelů, kanceláří, obchodů a dalších prostorů. Průměr svítidla činí 175 mm, průměr montážního otvoru 155 mm. Životnost 35000 hodin.
Parametry
Základní údaje
VýrobceEcolite
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
KategorieLED panely
Nahlásit chybu parametru
Design
Barva světla
denní bílá
Technické specifikace
Počet LED diod
60
Světelný tok
880 lm
Ostatní parametry
Na Zboží od
6. června 2018
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Recenze 87%
Hodnocení: 87%
3 recenze
5
1x
4
2x
3
0x
2
0x
1
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Registrovaný uživatel23. prosince 2022
Hodnocení: 80%