Hodnocení: 80%
TV jsem kupoval rodičům a ti jsou dle mého názoru spokojeni.



| 5 | 6x | ||
| 4 | 5x | ||
| 3 | 2x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Televize ECG 40" LED nabízí dobrý obraz a jednoduché ovládání, ale má problémy se zvukem, zejména při vyšší hlasitosti. Pro uživatele, kteří kladou důraz na kvalitu obrazu a přijatelnou cenu, může být vhodná, avšak pro ty, kteří vyžadují kvalitní zvuk, je třeba zvážit jiné možnosti.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
TV jsem kupoval rodičům a ti jsou dle mého názoru spokojeni.
Výborný obraz..
Hrozný zvuk, který se nedá upravit.
Již bych nekoupila.
za tu cenu skvělý výrobek
poměr cena a funkce
Zatím nrvím
Perfektni obraz, prehledne a jednoduche menu nastaveni. Prehledny dalkovy dalkovy ovladac. Pouzivam na prijem DVB-T2. Televize je v dane kategorii velice slusna.
Mam asi mesic a zatim celkova spokojenost.
Dobrý nákup
Jinak dobrý. Stopka obrazu.
Chrčí zvuk když se zvýší!