Hlavní obsah stránky

E-Flite Conscendo Evolution 1,5 m Safe Select BNF Basic ARF

  • RC model E-Flite Conscendo Evolution 1,5 m Safe Select BNF Basic ARF
  • RC model E-Flite Conscendo Evolution 1,5 m Safe Select BNF Basic ARF
RC model E-Flite Conscendo Evolution 1,5 m Safe Select BNF Basic ARF

RC model větroně s pomocným motorem na dálkové ovládání, Conscendo Evolution Basic o rozpětí křídla 1, 5m, se skvěle hodí pro začínající i pokročilé piloty. Je vybaven novou elektronikou, jako je střídavý motor, regulátor, přijímač s volitelnou funkcí SAFE a telemetrií a serva.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuE-Flite

Popis

RC model větroně s pomocným motorem na dálkové ovládání, Conscendo Evolution Basic o rozpětí křídla 1, 5m, se skvěle hodí pro začínající i pokročilé piloty. Je vybaven novou elektronikou, jako je střídavý motor, regulátor, přijímač s volitelnou funkcí SAFE a telemetrií a serva. model má dělené křídlo s uhlíkovou spojkou. Verze BNF vyžaduje doplnění vysílače Spektrum a baterie LiPol 3-4S. Když byl model Conscendo® poprvé představen, byl zaměřen především na začínající piloty, kteří se chtěli naučit létat s motorovým kluzákem.

Parametry

Rozpětí křídel1499 mm
Typ motoruelektromotor
Připravenost modeluARF
Délka1006 mm
Počet motorů1
Produktové čísloEFL01650

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

RC modely letadel E-Flite

Všechny RC modely letadel E-Flite