Hlavní obsah stránky

DVD Tajemství jejich očí (2015)

  • DVD film DVD Tajemství jejich očí (2015)
DVD film DVD Tajemství jejich očí (2015)

Když sehraná dvojice vyšetřovatelů FBI Jess a Ray dostane za úkol vyšetřit nález brutálně zavražděné mrtvoly pohozené v popelnici, ani jeden z nich nečeká, že jimi nový případ tolik otřese. Na místě totiž zjišťují, že mrtvá dívka je Je- ssinou nezletilou dcerou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Když sehraná dvojice vyšetřovatelů FBI Jess a Ray dostane za úkol vyšetřit nález brutálně zavražděné mrtvoly pohozené v popelnici, ani jeden z nich nečeká, že jimi nový případ tolik otřese. Na místě totiž zjišťují, že mrtvá dívka je Je- ssinou nezletilou dcerou. Přes veškerou snahu se vyšetřování případu hroutí a údajný vrah zůstává na svobodě. Po třinácti letech posedlého pátrání na vlastní pěst objeví Ray novou stopu, která by mohla vést k vyřešení případu. Nikdo však není připravený na šokující tajemství, které bude nakonec odhaleno.

Parametry

Akčníano
Krimiano
Thrillerano
Mysteriózníano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné