Hlavní obsah stránky

DVD Operace Entebbe (2018)

  • DVD film DVD Operace Entebbe (2018)
DVD film DVD Operace Entebbe (2018)

Akční politický thriller inspirovala skutečná událost. V roce 1976 unesli němečtí radikálové Brigitte Kuhlman (Rosamund Pike) a Wilfred Bose (Daniel Brühl) společně se dvěma členy lidové fronty pro osvobození Palestiny letadlo aerolinek Air France na cestě z Tel Avivu do Paříže.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMagic Box

Popis

Akční politický thriller inspirovala skutečná událost. V roce 1976 unesli němečtí radikálové Brigitte Kuhlman (Rosamund Pike) a Wilfred Bose (Daniel Brühl) společně se dvěma členy lidové fronty pro osvobození Palestiny letadlo aerolinek Air France na cestě z Tel Avivu do Paříže. Letadlo přinutili přistát v Ugandě ve městě Entebbe a požadovali výkupné ve výši 5 milionů dolarů a propuštění palestinských vězňů v Izraeli. Vyhrožovali, že jinak začnou popravovat rukojmí. Operace Entebbe byla jedna z největších a nejnákladnějších záchranných akcí v historii.

Parametry

Akčníne
Dobrodružnýne
Hudebníne
Komediene
Hororne
Dramaano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

DVD filmy Magic Box

Všechny DVD filmy Magic Box