Hlavní obsah stránky

DVD O věcech nadpřirozených (1958)

  • DVD film DVD O věcech nadpřirozených (1958)
  • DVD film DVD O věcech nadpřirozených (1958)
DVD film DVD O věcech nadpřirozených (1958)

Tři povídky z pera Karla Čapka nás přesvědčí o tom, že ne každý dobrý skutek je oceněn a správně odměněn, a že ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá. Glorie: divákovi ukáže, že míti svatozář nemusí být žádný med a že si občas zahřešit není vůbec na škodu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFilmexport Home Video

Popis

Tři povídky z pera Karla Čapka nás přesvědčí o tom, že ne každý dobrý skutek je oceněn a správně odměněn, a že ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá. Glorie: divákovi ukáže, že míti svatozář nemusí být žádný med a že si občas zahřešit není vůbec na škodu. Tajemství písma: nám odhalí, co s lidmi dokáže udělat žárlivost a že uvěřit grafologovi, byť uznávanému, není vždy to nejrozumnější. Právní případ: Zdánlivě šťastný konec malé dopravní nehody a náhlé zmrtvýchvstání penzionovaného železničáře Bartoše dostane pana Krupa pěkně do úzkých.

Parametry

Komedieano
Sportovníano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

DVD filmy Filmexport Home Video

Všechny DVD filmy Filmexport Home Video