Hlavní obsah stránky

DVD 12 opic (1995)

  • DVD film DVD 12 opic (1995)
  • DVD film DVD 12 opic (1995)
DVD film DVD 12 opic (1995)

Mezi minulostí a budoucností, mezi příčetností a šílenstvím, snem a realitou, se skrývá tajemství Dvanácti opic? Píše se rok 2035, drtivá většina světové populace byla vyhubena, Země je neobyvatelná a nepatrný zbytek obyvatel přežívá v nejistotě ve zničeném podzemí. Dobrovolník Cole (Bruce Willis) a doktorka Kathryn Railly (Madeline Stowe) mají ve svých rukách pouhé dvě stopy, které jim mohou pomoci vyluštit záhadu Dvanácti opic.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Mezi minulostí a budoucností, mezi příčetností a šílenstvím, snem a realitou, se skrývá tajemství Dvanácti opic? Píše se rok 2035, drtivá většina světové populace byla vyhubena, Země je neobyvatelná a nepatrný zbytek obyvatel přežívá v nejistotě ve zničeném podzemí. Dobrovolník Cole (Bruce Willis) a doktorka Kathryn Railly (Madeline Stowe) mají ve svých rukách pouhé dvě stopy, které jim mohou pomoci vyluštit záhadu Dvanácti opic. Jinak bude lidstvo jednou provždy vymazáno z povrchu zemského?

Parametry

Akčníano
Thrillerano
Sci-fiano
Pohádkaano
Dramaano
Fantasyano
Dokumentárníano
Produktové číslo12 Monkeys

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné