Objem 750 mlDurgol Universal Power odstraňovač vodního kamene je účinný prostředek pro odstranění vodního kamene z různých předmětů v domácnosti. Balení obsahuje 750 ml roztoku, který je vhodný pro použití na konvice, kávovary na filtrovanou kávu, hrnce, sprchové hlavice a filtry na vodovodní hadice.
Informace o durgol Universal Power odstraňovač vodního kamene, 750 ml
Popis
Durgol Universal Power odstraňovač vodního kamene je účinný prostředek pro odstranění vodního kamene z různých předmětů v domácnosti. Balení obsahuje 750 ml roztoku, který je vhodný pro použití na konvice, kávovary na filtrovanou kávu, hrnce, sprchové hlavice a filtry na vodovodní hadice. Tento produkt je bez zápachu a bezpečný pro potraviny, což zajišťuje jeho široké využití v kuchyni i koupelně.
Durgol Universal Power odstraňuje vodní kámen přibližně sedmkrát rychleji než ocet nebo kyselina citronová. Jedno balení o objemu 750 ml dokáže rozpustit přibližně 40 g vodního kamene. Po použití a opláchnutí nezanechává žádné zbytky, což usnadňuje jeho použití a zajišťuje čisté povrchy.
Při použití na kovové povrchy je nutné aplikovat roztok za studena, s výjimkou přístrojů na filtrovanou kávu. Durgol by neměl být míchán s jinými čisticími prostředky a je určen pouze pro materiály odolné vůči kyselinám. Doporučuje se nejprve vyzkoušet na skrytém místě, pokud si nejste jisti odolností materiálu.
Pro odvápnění filtračních kávovarů se doporučuje nalít 1–2 šálky (150 ml) Durgolu do nádržky na vodu a rozředit stejným množstvím studené vody. Roztok nechte projít kompletním cyklem přístroje a poté propláchněte 1–2 nádržkami čisté vody. Při použití na kovové, plastové nebo skleněné nádoby, jako jsou konvice, hrnce nebo vázy, naplňte nádobu roztokem a nechte působit, dokud se vodní kámen nerozpustí. Poté důkladně opláchněte studenou vodou.
Pro čištění vodovodních perlátorů, sprchových hlavic a trysek vložte zavápněný díl do nádoby naplněné Durgolem a v případě potřeby roztok nařeďte vodou. Jakmile se vodní kámen rozpustí, opláchněte studenou vodou. Pro čištění armatur a povrchů, jako jsou vodovodní baterie, umyvadla, obklady a sprchové stěny, použijte hadr namočený v Durgolu, povrch očistěte a ihned opláchněte studenou vodou a osušte.
Durgol Universal Power je vhodný také pro odvápnění ostatních elektrospotřebičů, jako jsou zvlhčovače nebo vařiče, podle pokynů výrobce. Tento produkt je šetrný k životnímu prostředí a neobsahuje žádné vůně.