Sklo, sada, vhodná do myčky, vhodná do mikrovlnné trouby, průměr 9,9 cmTato sada sklenic je navržena pro všestranné využití v domácnosti, zejména při podávání dezertů, zmrzliny nebo ovocných salátů. S objemem 250 mililitrů a výškou 10,1 centimetrů nabízí dostatečný prostor pro servírování různých pochutin.
Tato sada sklenic je navržena pro všestranné využití v domácnosti, zejména při podávání dezertů, zmrzliny nebo ovocných salátů. S objemem 250 mililitrů a výškou 10,1 centimetrů nabízí dostatečný prostor pro servírování různých pochutin. Sklenice jsou vyrobeny z odolného temperovaného tvrzeného skla, které zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost proti rozbití.
Sada obsahuje šest kusů, což umožňuje snadné použití při větších setkáních nebo rodinných oslavách. Průměr sklenice 9,9 centimetrů zaručuje pohodlné držení a manipulaci. Jejich transparentní provedení nenápadně doplní jakýkoli jídelní stůl a zároveň umožňuje snadnou kontrolu obsahu.
Sklenice jsou vhodné pro použití v mikrovlnné troubě, myčce nádobí i mrazničce, což zjednodušuje jejich údržbu a využití. Teplotní odolnost od –20 °C do +100 °C umožňuje jejich použití v širokém spektru situací. Stohovatelný design usnadňuje skladování a minimalizuje prostor potřebný pro jejich uložení.
Kolekce Gigogne, z níž tyto sklenice pocházejí, představuje klasický a nadčasový design, který se stal oblíbeným pro svou funkčnost a odolnost. Vhodné jsou jak pro každodenní použití, tak pro slavnostní příležitosti, a díky svým vlastnostem se stávají praktickým doplňkem každé kuchyně.