Hlavní obsah stránky

Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91 V

  • Letní osobní pneu Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91 V
  • Letní osobní pneu Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91 V
  • Letní osobní pneu Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91 V
  • Letní osobní pneu Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91 V
Letní osobní pneu Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91 V

Letní osobní pneumatiky Dulop SP Sport Blueresponse vynikají skvělou přilnavostí, zejména na mokru a také zároveň znamenitě šetří palivo. Pneumatiky tak nabízí pro automobily střední třídy spojení dvou hlavních vlastností, přilnavosti a ekologie.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDunlop Tires

Popis

Letní osobní pneumatiky Dulop SP Sport Blueresponse vynikají skvělou přilnavostí, zejména na mokru a také zároveň znamenitě šetří palivo. Pneumatiky tak nabízí pro automobily střední třídy spojení dvou hlavních vlastností, přilnavosti a ekologie. A to bez kompromisů.

Klíčové vlastnosti
  • skvělá přilnavost
  • asymetrický dezén snižující aquaplaning
  • specifická patní oblast
  • nízký valivý odpor
  • bezešvý pás

Osobní pneumatiky Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91 V

Letní pneumatiky Dunlop SP Sport Bluresponse využívají polymerovou směs, která optimalizuje vnitřní pnutí, což vede k nižšímu zahřívání pneumatiky. Rovnější profil multi-profilového běhounu přináší vyšší kontaktní plochu, která se zvětšila o 4 až 8 % v závislosti na velikosti a typu pneumatiky. Větší kontaktní plocha však zaručuje vyšší stabilitu, přesnější řízení a lepší odezvu při brzdění.

pneumatiky Dunlop SP Sport BluResponse
Asymetrický dezén

V asymetrickém dezénu běhounu s proměnným objemem hmoty vyniká souvislé, dominantní středové žebro, které je doplněno příhodně uspořádanými drážkami. Mohutné vnější ramenní bloky tak ve spolupráci se širokými středovými drážkami zajišťují rychlý odvod vody bez turbulencí a zároveň vynikající stabilitu v zatáčkách. Rychlý odvod vody poté snižuje riziko aquaplaningu. Mimořádně tuhé bloky, navržené pro ostrou jízdu, zvyšují kontakt s povrchem vozovky při brzdění a zkracují brzdnou vzdálenost na suché i mokré vozovce. Pneumatiky také vynikají posíleným spojením mezi samotnou pneumatikou a ráfkem, což má za následek lepší odezvu vozovky a precizní řízení.

Bezešvý pás

Bezešvý nylonový pás pneumatik Dunlop s vrstvami v úhlu 0° zvyšuje tuhost pneumatik. Technologie Hybrid Overlay poté zajišťuje snížení obvodové deformace při vysokých rychlostech. Výsledkem je větší pevnost a zachování tvaru a integrity dezénu pro rovnoměrné opotřebení a maximální stabilitu.

pneumatiky Dunlop SP Sport BluResponse
Konstrukce šetřící palivo

Kombinace aerodynamického tvaru pneumatiky a její nízkoteplotní polymerové směsi snižuje valivý odpor i spotřebu. Snížení valivého odporu je až o 30 % oproti předchůdci Dunlop SP FastResponse a jeho čtyřmi hlavními konkurenty. Celá spotřeba je až o 5 % nižší a průměrný řidič může ušetřit až 25 000 korun za rok. Uzavřené ramenní drážky navíc potlačují emise hluku pro méně hlučnou a mnohem více komfortní jízdu.

Parametry

Šířka pneu205 mm
Průměr diskuR16
Index rychlostiV (240 km/h)
Profilové číslo55
Index nosnosti91 Li
Valivý odporB

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Letní osobní pneu Dunlop Tires

Všechny letní osobní pneu Dunlop Tires