- Skladem
- Doprava od 115 Kč
- Osobní odběr od 95 Kč (celá ČR)
- Doprava od 115 Kč
- Osobní odběr od 95 Kč (celá ČR)
















Kadeřávek 'Kapitán F1' – 30 ks semen
Kadeřávek 'Kapitán F1' je hybridní odrůda určená pro všechny zahrádkáře, kteří chtějí obohatit svou zahradu o robustní a výživnou listovou zeleninu. Tato kapusta je známá svou vysokou odolností vůči chorobám a mrazu, snáší teploty až do -15 °C. Rostlina dorůstá do výšky cca 70 cm a je rozložitá, což pomáhá zamezit jejímu vyvracení.
Tento kadeřávek je ideální pro pěstování v chladnějších měsících, kdy může být významným zdrojem vitamínu C. Může být využíván jak v syrovém stavu v salátech, tak i jako součást teplých pokrmů. Nemá zvláštní nároky na půdu a snese i horší podmínky, což ocení jak začínající, tak zkušení pěstitelé.
S odrůdou 'Kapitán F1' doplníte zahradu o esteticky i nutričně hodnotnou rostlinu. Stačí vysévat v květnu až červnu přímo na záhon ve sponu 50–60 x 50 cm nebo přepěstovat v únoru – březnu, následně vysadit v dubnu. Tato semena jsou součástí řady „Dobrá semena“, která se zaměřuje na kvalitu a spolehlivost.
| Výrobce | Dobrá semena Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Semena Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Produktové číslo | DSS1344 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 7. února 2018 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||














