Hlavní obsah stránky

DJI Mini 3 Pro

  • DJI Mini 3 Pro
  • DJI Mini 3 Pro
  • DJI Mini 3 Pro
  • DJI Mini 3 Pro
DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro je optimalizován tak, aby z každého letu získal co nejvíce. Díky větším vrtulím, aerodynamickému náklonu těla a výkonnému systému snímání překážek umožňuje delší dobu letu a vyšší bezpečnost.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDJI

Popis

DJI Mini 3 Pro je optimalizován tak, aby z každého letu získal co nejvíce. Díky větším vrtulím, aerodynamickému náklonu těla a výkonnému systému snímání překážek umožňuje delší dobu letu a vyšší bezpečnost. Přepracovaný gimbal nabízí širší rozsah otáčení pro snímky z nízkých úhlů a True Vertical Shooting, což přináší nekonečné kreativní příležitosti. Každý aspekt tohoto faceliftu byl pečlivě zvážen, aby se Mini posunul do dosud nevídaných výšin.

Parametry

Typ dronukvadrokoptéra
S kamerouano
Rozlišení3840 x 2160 (UHD 4K)
Dosah ve volném prostoru18000 m
Ovládání dronuovladačem
Doba provozu34 min.

Články k tématu

Srovnání produktůJak vybrat dron aneb nejlepší drony v roce 2022

Nabídka dronů se díky jejich oblibě v poslední době výrazně rozrůstá. Pokud jste se i vy rozhodli, že si nějaký dron pořídíte, bude se vám hodit tento článek. Zaměřujeme se v něm na to, jak vybrat…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Drony DJI

Všechny drony DJI