Hlavní obsah stránky

DJI Avata Pro-View Combo

Při ovládání dronu DJI Avata si budete připadat, jako byste byli přímo v něm. Dokáže natáčet v rozlišení 4K Ultra HD, se záběrem 155 stupňů a technologiemi RockSteady 2.0 a HorizonSteady pro stabilní záběry.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDJI

Popis

Při ovládání dronu DJI Avata si budete připadat, jako byste byli přímo v něm. Dokáže natáčet v rozlišení 4K Ultra HD, se záběrem 155 stupňů a technologiemi RockSteady 2.0 a HorizonSteady pro stabilní záběry. Má také kompaktní rozměry v kombinaci s doletem přes 11,5 km díky až 18 minutám letového provozu. Set Pro-View Combo navíc exceluje i šířkou dodávaného obsahu, kdy dostanete mimo jiné také brýle DJI FPV Goggles 2, které vaše letové zážitky ještě umocní.

Parametry

Typ dronukvadrokoptéra
S kamerouano
Rozlišení3840 x 2160 (UHD 4K)
Dosah ve volném prostoru11600 m
Ovládání dronuovladačem
Doba provozu18 min.

Články k tématu

NovinkyDJI Avata: Seznamte se s novým minidronem

Milovníci dronů a zejména pak těch na FPV (tedy First Person View - z pohledu první osoby) létání mají další velký důvod k radosti. Mnohaměsíční spekulace o přípravách nového miniaturního dronu…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Drony DJI

Všechny drony DJI