Tloušťka skla 10 mmTato sestava akvária je navržena pro pohodlné a plně vybavené prostředí pro vodní živočichy i rostliny. Obdélníkové akvárium má objem 450 litrů, přičemž jeho rozměry jsou délka 150 cm, hloubka 50 cm a výška 60 cm.
Tato sestava akvária je navržena pro pohodlné a plně vybavené prostředí pro vodní živočichy i rostliny. Obdélníkové akvárium má objem 450 litrů, přičemž jeho rozměry jsou délka 150 cm, hloubka 50 cm a výška 60 cm. Konstrukce akvária je vyrobena ze skla Float o tloušťce 10 mm, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Sklo je spojeno dvojitým silikonovým spojem pomocí moderních technologických postupů, což zaručuje trvanlivost a těsnost jednotlivých spojů. Akvárium je dále opatřeno podélnými a příčnými výztuhami, které zvyšují stabilitu a nosnost stěn.
Součástí sady je i osvětlovací kryt Selecto, který je dostupný pouze v černé barvě a umožňuje výběr mezi LED osvětlením v bílé nebo kolor variantě s výkonem 1 x 36 W. Kryt zajišťuje rovnoměrné osvětlení akvária a zároveň chrání živočichy a rostliny před nadměrným světelným zářením.
Skříňka Comfort o rozměrech délka 150 cm, hloubka 50 cm a výška 67 cm je navržena tak, aby ladně zapadala do estetiky celého kompletu. Je dostupná v několika barevných vzorech a její design je koncipován pro snadný přístup k akváriu prostřednictvím volitelného uspořádání dvířek. Celková výška sestavy s akváriem a skříňkou činí 135 cm.
Pro vyrovnání případných nerovností pod akváriem je v sadě přiložena pěnová vyrovnávací podložka, která zároveň zabraňuje poškrábání nábytku. Doporučuje se doplnit akvárium vnějším filtrem z výběru známých značek, topítkem s výkonem 300W, vhodným pozadím a systémem hnojení CO2 pro optimální podmínky v akváriu. Dále se doporučuje využívat přípravky na úpravu akvarijní vody a násadu bakterií pro efektivní fungování filtru.