- Skladem
- Doprava 114 Kč
- Osobní odběr od 64 Kč (2)
- Doprava 114 Kč
- Osobní odběr od 64 Kč (2)
















Sprchový gel Dermacol Men Agent 3v1 Zakázané uvolnění je určen pro muže, kteří oceňují praktičnost a účinnost v jednom. S objemem 250 ml se jedná o kompaktní balení, které je ideální pro cestování nebo každodenní použití doma.
Tento sprchový gel je vyvinut speciálně pro muže a jeho složení 3v1 umožňuje využití nejen pro mytí těla, ale také vlasů a obličeje. Jeho univerzálnost ocení zejména jedinci s aktivním životním stylem, kteří hledají jednoduché a efektivní řešení pro osobní hygienu.
Produkt disponuje chladivým efektem díky svěží vůni ledové máty. Tento osvěžující prvek je ideální pro použití po náročném dni, sportovním výkonu nebo tréninku, když je třeba rychle se osvěžit a uvolnit svaly. Taktéž je vhodný pro každodenní použití, přičemž šetrně myje pokožku a zabraňuje jejímu vysušování.
Design sprchového gelu je atraktivní a potěší zejména hokejové fanoušky, jelikož balení obsahuje motiv české vlajky. Tento prvek činí sprchový gel nejen funkčním, ale i vizuálně zajímavým.
Naneste na mokrou pokožku a vlasy, napěňte a důkladně opláchněte.
Dermacol Men Agent 3v1 Zakázané uvolnění je praktickým řešením pro muže hledající komplexní péči a osvěžení v jednom produktu.
| Výrobce | Dermacol Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Sprchové gely Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Určení | pánské Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Objem | 250 ml Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 20. července 2025 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 7x | ||
| 4 | 2x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Příjemná vůně














