- Do 3 dnů
- Doprava od 99 Kč
- Osobní odběr od 55 Kč (celá ČR)
- Doprava od 99 Kč
- Osobní odběr od 55 Kč (celá ČR)

Autorizovaný prodejce















Dedra Parfumage parfém na praní a úklid 500 ml
Dedra Parfumage představuje inovativní řešení pro příjemnou vůni vašeho prádla a domova. Parfémový super-koncentrát, který nabízí nádobka o objemu 500 ml, je navržen tak, aby nahradil klasickou aviváž při posledním máchání. Tento produkt je jemný k textiliím a zároveň šetrný k citlivé pokožce.
Jednou z hlavních vlastností je jeho vyšší koncentrace parfémové složky, která je až třikrát silnější než u běžných vonných produktů. Výsledkem je dlouhotrvající a intenzivní vůně, která zůstává na vašem prádle po celé dny. Produkt rovněž neutralizuje zbytky pracích prostředků a eliminuje nežádoucí pachy, což přispívá k vyšší čistotě a svěžesti.
Dedra Parfumage je bezpečný pro použití ve všech typech praček, včetně těch, které operují při teplotách až 95 °C. Na rozdíl od olejových vůní nehrozí poškození vaší pračky. Tato vlastnost z něj činí praktickou volbu pro každodenní praní bez obav o údržbu domácích spotřebičů.
Voňavá složka PARFUMAGE® PRINCESS navíc přináší atmosféru královské elegance a fantazie přímo do vaší domácnosti. Stačí přidat tento parfém do svého praní a užít si vůni, která vás přenese do světa luxusu a pohody.
Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají efektivní a příjemné řešení pro provonění svého prádla a domova, aniž by museli dělat kompromisy v oblasti šetrnosti k textiliím a pokožce.
| Výrobce | Dedra Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Parfémy na praní Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Objem | 500 ml Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Typ vůně | květinová Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Pro citlivou pokožku | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 24. května 2025 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 1x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 1x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Voní pěkně
Nevím,jak dlouho vydrží včera jsem vybrala uvidim
Říkám už u prvního parfémové aviváže nemáte k tomu prášek na praní
Krásná vůně a dost dlouhá výdrž na prádle.




