Hlavní obsah stránky

Dedra HW4107 107 mm

  • vrták Dedra HW4107 107 mm
vrták Dedra HW4107 107 mm

Narazili jste při svém pracovním výkonu na nepoddajný materiál, na který klasická vrtací korunka zkrátka nestačí a odmítá poslušnosti? Nechte jí odpočinout a zbytečně její zuby neničte. Za předpokladu že potřebujete udělat určitý výřez do betonu, armovaného betonu, železobetonu, panelu či jiného zdiva, určitě sáhněte po jádrové diamantové korunce od společnosti Dedra.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDedra

Popis

Narazili jste při svém pracovním výkonu na nepoddajný materiál, na který klasická vrtací korunka zkrátka nestačí a odmítá poslušnosti? Nechte jí odpočinout a zbytečně její zuby neničte. Za předpokladu že potřebujete udělat určitý výřez do betonu, armovaného betonu, železobetonu, panelu či jiného zdiva, určitě sáhněte po jádrové diamantové korunce od společnosti Dedra. Ta zásobuje kutily seriózním pracovním nářadím a příslušenstvím již od roku 1991.

Parametry

Určení vrtákubeton
Průměr107 mm
Počet kusů v sadě1 ks
Typ vrtákukorunka
Sadane
Produktové čísloHW4107_dedra

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vrtáky Dedra

Všechny vrtáky Dedra