Hlavní obsah stránky

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55.SB

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55 je moderní chytrý kávovar, který disponuje technologií vyvažující hrubost mletí kávy, systémem Termoblok, který udržuje správnou teplotu vody, a automatickým systémem šlehání mléka. Lze také přednastavit až 3 uživatelské profily.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDe'Longhi

Popis

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55 je moderní chytrý kávovar, který disponuje technologií vyvažující hrubost mletí kávy, systémem Termoblok, který udržuje správnou teplotu vody, a automatickým systémem šlehání mléka. Lze také přednastavit až 3 uživatelské profily. Přístroj můžete ovládat pomocí aplikace v telefonu nebo tabletu.

Klíčové vlastnosti
  • Technologie Bean Adapt
  • Automatický systém pěnění mléka
  • Osobní nastavení kávy a uložení do My menu
  • Barevný dotykový displej
  • Automatická funkce čištění a odvápňování
  • Tlak čerpadla 19 barů

Elegantní kávovar De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55

Kávovar De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55 přináší revoluci v segmentu prémiových kávovarů. Je vybaven technologiemi, které zaručí kvalitní přípravu kávy a snadné čištění.

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55
 kávovar
Technologie Bean Adapt

Kávovar disponuje technologií Bean Adapt, která vyvažuje hrubost mletí, množství kávy a teplotu spaření tak, aby byla zajištěna ideální extrakce, a přitom zachována specifická chuť dané kávové odrůdy. Stačí zadat druh kávových zrn a stupeň pražení do aplikace Coffee Link a vaše espresso bude připravené.

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55
 násypník kávy
Vždy čerstvě namletá káva

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovar PrimaDonna Soul má zabudovaný mlýnek s plochými mlecími kameny, což zajistí konzistentní a precizní mletí. Materiál z tvrzené nerezové oceli je odolný vůči poškození a neutrální vůči chuti kávy. Stupeň mletí se nastavuje prostřednictvím dotykového displeje. Díky tzv. Tubeless Systému se snižuje na minimum množství kávy, která zůstává v mlýnku.

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55
 ohřev vhody v kávovaru
Moderní systém ohřevu vody Termoblok

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté kávy je důležitá správná teplota vody, proto jsou kávovary De'Longhi vybaveny systémem Termoblok s vysoce přesným elektronickým ovládáním. Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajistí optimální teplotu vody pro přípravu kávy a druhé páru pro napěnění mléka. Výhodou je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého systému.

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55
 spařovací jednotka
Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv. spařovací jednotka, která dávkuje a pěchuje čerstvě namletou kávu tak, jako by to dělal profesionální barista. Patentovaná spařovací jednotka De'Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy podle druhu zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou za měsíc propláchnout pod tekoucí vodou bez nutnosti používat chemické čisticí přípravky.

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55
 displej
Intuitivní ovládání díky barevnému displeji

Díky velkému dotykovému barevnému displeji s rozlišením 4,3" je používání kávovaru snadné a intuitivní. Interaktivní panel a menu v českém jazyce vás jednoduchým způsobem provedou celým procesem přípravy kávy a všemi kroky spojenými s údržbou kávovaru. Funkce Smart One Touch řadí nápoje podle četnosti používání, takže máte váš oblíbený nápoj vždy po ruce.

De'Longhi PrimaDonna Soul cappuccino
Vychutnejte si své oblíbené cappuccino

Patentovaný LatteCrema systém vám připraví cappuccino s hustou a krémovou mléčnou pěnou, že jej budete chtít pít každý den. Dokonce si můžete vybrat jeden ze tří stupňů napěnění – horké mléko, střední pěna nebo hustá pěna. LatteCrema systém si poradí i s napěněním sójového, mandlového či rýžového nápoje. Pro snazší údržbu a čištění mléčného systému je karafa vybavena funkcí automatického čištění, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry. Kromě toho můžete všechny součásti karafy umýt v myčce nádobí. Ušetříte čas a budete mít jistotu, že je karafa dokonale čistá.

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55
 výběr káv
Velký výběr nápojů

PrimaDonna Soul zvládne připravit až 18 receptů jedním stisknutím, včetně nového nápoje Cortado. Pro milovníky čaje je k dispozici funkce, která přizpůsobí teplotu vody podle daného druhu čaje. Šálek oblíbeného nápoje, si připravíte během několika okamžiků, vybrat si můžete z černého, bílého, zeleného či Oolong čaje. Kávovar umožňuje naprogramovat vaší oblíbenou kávu, nebo dokonce vytvořit vlastní recept. Díky 3 uživatelským profilům si členové rodiny nebo přátelé mohou uložit své nápoje a nastavit jejich velikost, poměr kávy a mléka a požadovanou teplotu.

De'Longhi PrimaDonna Soul ECAM 610.55
 údržba
Jednoduchá údržba kávovaru

Pro lepší uživatelský komfort jsou kávovary De'Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí přístroje během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví kávových usazenin. Kávovar sám ohlásí nutnost odvápnění a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápnění. Části kávovaru je také možné mýt v myčce nádobí.

Ovládání pomocí mobilní aplikace

Mobilní aplikace Coffee link umožňuje přípravu nápojů na dálku, jejich úpravu podle vlastních preferencí, nebo dokonce vytváření vlastních receptů. Aplikace navíc obsahuje návody, mnoho užitečných rad nebo interaktivního průvodce, ve kterém se dozvíte, jak o kávovar správně pečovat. Aplikace je také vybavena systémem zpráv a oznámení, díky kterému si používání kávovaru ještě více užijete.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Tlak čerpadla19 barů
Příkon1450 W
Typ kávovaruautomatický
Objem zásobníku na vodu2,2 l
Samočistící funkceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kávovary a espressa De'Longhi

Všechny kávovary a espressa De'Longhi