Kávovar Recenze De'Longhi Ecam 44.660.B

Recenze De'Longhi Ecam 44.660.B

De'Longhi ECAM 44.660.B je luxusní plnoautomatický kávovar Eletta Cappuccino s výjimečným designem v černé barvě v kombinaci s nerezovými detaily. Ve výbavě má nádobu na mléko, takže velmi jednoduše připravíte perfektní cappuccino jedním stiskem. Lakované tělo z nerezové oceli, intuitivní ovládací panel s displejem a krémová mléčná pěna díky automatickému systému LatteCrema, to jsou přednosti těchto automatických kávovarů De'Longhi Eletta. Určitě si zamilujete Milk menu kávovarů De'Longhi, díky kterému si můžete vybrat váš nejoblíbenější mléčný nápoj.

Porovnat ceny od 13 490 Kč

Registrovaný uživatel15. února 2021

Pokud hledáte automatický kávovar s velmi jednoduchým ovládáním, tak jste ho právě našli ! Nádržka na vodu má 2 litry, automatické zapnutí a vypnutí dle vlastního nastavení, samozřejmostí je menu v českém jazyce, kompaktní velikost (alespoň pro mne), nerezový mlýnek, možnost přípravy již namleté kávy a perfektní "milk menu" (ocení hlavně dámy)

Snad jen nerezový odkapávač - doporučuji již při prvním použití podložku pod hrneček z měkké látky - okamžitě se totiž nerezový povrch poškrábe a samozřejmě cena, ale na druhou stranu, jestliže zakoupíte kvalitní zrnkovou kávu, tak Vám garantuji, že těch peněz nebudete litovat a stoupne spotřeba vody :-)

Splnil moje očekávání na 110 procent !

Registrovaný uživatel28. prosince 2019

intuitivní ovládání, jednoduché

větší spotřeba mléka a kávy

Registrovaný uživatel28. září 2021

Výborná káva

nevím o žádných, možná větší nádržka na vodu,

Jsme spokojeni a vřele doporučujeme.

Registrovaný uživatel13. ledna 2024

paráda,jsem velmi spokojen

Registrovaný uživatel23. srpna 2022

Používáme krátce, ale jsme spokojeni

Zatím jsme žádné nezjistili.

Registrovaný uživatel3. června 2022

Velmi pěkný design Nádržka na vodu přístupná zepředu Dokáže pojmout i 15cm skleničku (ikdyž poslední cm nedoplní zcela pěnou) Není moc hlučný

Povedený kávovar. Oproti levnějším disponuje větším výběrem nápojů s mlékem. To je hlavní rozdíl. Jinak kvalita kafe srovnatelná s levnějšími modely. Hlučnost není tak hrozná jak někdo zmiňoval. Oproti krups mlýnku na kafe a pákovému delonghi kávovaru je tento automatický mnohem tišší.

Registrovaný uživatel2. května 2022

výborná chuť kávy, hodně druhů a možností přípravy káv, automatika čištění. Používáme denně.

Registrovaný uživatel9. prosince 2021

Máme již druhý kávovar této značky a jsme naprosto spokojeni.

Zvýšená spotřeba kávy

Ověřená značka, zaručující naprostou spokojenost, pokud jste příznivci mléčné kávy, doporučuji hned na poprvé koupit model s nádobkou na mléko, kvalita pěny je nesrovnatelná

Registrovaný uživatel19. listopadu 2021

- čistý design - vůně z kávy i při mletí - větší nádržka na vodu - vejde se i větší hrnek-sklenice na cafe latte - uvařená káva je perfektní

- relativně brzo chtěl odvápnění ( snížili jsme nastavení tvrdosti z max na průměr) - po kávě s mlékem hlásí na displeji otravně pročištění trysky což trochu komplikuje volbu další kávy - v návodu je používat odtučněné nebo polotučné mléko, ale jen z plnotučného je pěna jakž takž hustá 80% - zatím jsme nenašli možnost navolit si kombinaci např. velká pěna a malá extra silná káva, děláme na dvakrát

za tuto cenu , ale celková spokojenost

Registrovaný uživatel12. srpna 2021

Informace - kdy dochází kafe , voda , čištění .

Spotřeba kávy . Po odvapnovavani jde na reklamaci - přestalo fungovat capučino , late a vše spojené s mlékem . Nejde zapnout . mam ho jen 2 měsice .

Dobrý kávovar , doporučil bych. Možná dostal se mně špatný kus...

Registrovaný uživatel21. července 2021

Velký výběr druhů nápojů, možnosti volby velikosti kávy.Snadné ovládání. Dokonalá mléčná pěna, snadné čištění mléčné jednotky. Dlouho jsem vybírala a jsem spokojená. Příjemný bonus v podobě kávy navíc.

Jediné co mě mrzí, že plocha na postavení hrníčku či sklenice se rychle poškrábala.

Registrovaný uživatel29. ledna 2021

Výborná káva. Jednoduchá obsluha.

Brzy se od hrníčků poškrábe nerezový odkapávač.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel29. prosince 2020