Hlavní obsah stránky

Recenze DAM Xtherm Winter Suit Zimní komplet
Recenze 90%
| 5 | 118x | ||
| 4 | 31x | ||
| 3 | 13x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 7x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
DAM Xtherm Winter Suit je velmi teplý a odolný zimní komplet, který zvládá i extrémní podmínky. Zákazníci oceňují kvalitu materiálu a pohodlné nošení, ale upozorňují na nutnost pečlivého výběru velikosti. Pro většinu uživatelů je vhodnější zvolit o číslo menší velikost, než běžně nosí.
Výborná tepelná izolace i v extrémních podmínkách
Nepromokavý a neprofoukne
Kvalitní materiál a zpracování
Pohodlný střih a nošení
Dobrý poměr ceny a kvality
Velikosti neodpovídají běžným tabulkám, často je potřeba zvolit menší
Kalhoty jsou příliš široké nebo dlouhé v poměru k bundě
Nemožnost kombinovat velikosti bundy a kalhot
Některé kusy mají příliš velkou kapuci
Omezený počet kapes
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hodnocení: 100%
Kvalitní materiál, hřejivý.
Bohužel nelze kombinovat velikosti mezi bundou a kalhoty.
Hodnocení: 80%
kvalitný materiál
Bunda by mala byť dlhšia, aby pri sedení vzadu neodstávala.
Bočné vrecká nohavíc by mali byť hlbšie.
Vcelku za tú cenu O.K.
Hodnocení: 100%
Opravdu hřejivý komplet, ale koupil jsem ho nedávno a zatím jsem neměl možnost vyzkoušet ho i v extrémních podmínkách.
Pokud nejste disporoporční, tak určitě zvolte o číslo menší velikost, než kterou běžně nosíte. ;-)
Hodnocení: 100%
Toplo. Udobno. Bolje nego sto sam mislio
Hodnocení: 100%
dnes jsem zakoupil a zdá se být velice hezký ,, střihově,, i teplí.
největší problém je ve velikosti kalhot a bundy a nebo obráceně. Paradox je že jsem si včera zkoušel v obchodě 3xxxl a bunda padla perfektně a do kalhot by jsme se vešli dva a dnes v jiné prodejně opět 3xxxl a vše ok. nedovedu výsvětlit ani pochopit ale jsem spokojen, konečně
Hodnocení: 100%
Moc hezký a hlavně teplý
Hodnocení: 100%
super nepromokavy teploucky a pohodlny.
Hodnocení: 100%
Výborne sedí, teplučky komplet
Hodnocení: 100%
Oblek jsem vyzkoušel na dlouhého hustého deště a mohu jen doporučit. Nepromokne, je komfortně teplý
Hodnocení: 60%
Teplé, nepromokavé oblečení!
Hned při prvním oblečení se potrhala kapsa u bundy, což mě dost u tohoto výrobku zklamalo.
Hodnocení: 100%
Materiál, střih,cena.
Hodnocení: 100%
Vynikajúci zatepleny zimný komplet.
Ja som si objednal veľkosť M aj keď nosím veľkosť L z dôvodu naozaj širokých nohavíc. Veľkosť M mi úplne stačí.
Zips na nohaviciach sa dá otvoriť odspodu nahor, čo ocenia chlapy pri malej potrebe, netreba sa úplne vyzliekať.
Hodnocení: 100%
Neprodoukne, nepromokne, je v nem teplo a je lehky
Hodnocení: 100%
Ještě jsem na rybách nebyl, ale podle toho jak to vypadá tak to bude super
Hodnocení: 100%
Opravdu teplý a nepromokavý oblek ani vítr to neprofoukne. Dobře se nosí, kvalitní látka co se asi jen tak neprothne.
Doporučuji.
Kalhoty jsou dost volné, kdyby šlo kombinovat bundu L a kalhoty M by bylo nejlepší.
Hodnocení: 60%
Bunda dobra
Kalhoty velke
Hodnocení: 100%
příjemné.
Hodnocení: 100%
Krásně teplý, nepromokavý. Příjemný materiál.
Měl jsem ho koupit už dávno.
Na mojí výšku 172cm a 75kg je ideální velikost M, délka akorát a vejdu se i s dvaceti kily navíc
Hodnocení: 100%
produkt je dobry
neda sa vyberať podla velkostnej tabulky - nevyhovuju miery
oproti inym vyrobcom menej o 2XL