Hlavní obsah stránky

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter

  • média konvertor D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter
média konvertor D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter

DMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuD-Link

Popis

DMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km. 1 RJ-45 port and 1 fiber port (SC type connector) are provided.

Parametry

Produktové čísloDMC-810SC

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Média konvertory D-Link