Hlavní obsah stránky

Čurda z Hlíny: Tři dokumentární povídky z protektorátu - Miloš Doležal (2019, pevná)

  • Čurda z Hlíny: Tři dokumentární povídky z protektorátu - Miloš Doležal (2019, pevná)
Čurda z Hlíny: Tři dokumentární povídky z protektorátu - Miloš Doležal (2019, pevná)

Jaký je pád do „kalné stoky“ dějin? Jak reaguje člověk v mezních situacích? Jaké následky nese spolupráce s okupantem či úpis ďáblu? Naše novodobá historie není dlážděna jen hrdinstvím, obětavostí a zásadovostí, ale také selháváním, zrádcovstvím a kolaborací. Miloš Doležal, který se dlouhodobě zabývá postavou mučedníka komunismu faráře Josefa Toufara, se tentokrát zaměřil na období protektorátu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHOST

Popis

Jaký je pád do „kalné stoky“ dějin? Jak reaguje člověk v mezních situacích? Jaké následky nese spolupráce s okupantem či úpis ďáblu? Naše novodobá historie není dlážděna jen hrdinstvím, obětavostí a zásadovostí, ale také selháváním, zrádcovstvím a kolaborací. Miloš Doležal, který se dlouhodobě zabývá postavou mučedníka komunismu faráře Josefa Toufara, se tentokrát zaměřil na období protektorátu. Stopy po hlavních aktérech jeho knihy jsou i dnes znatelné a

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Produktové číslo978-80-7577-803
Počet stran224
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Literární biografie HOST

Všechny literární biografie HOST