Hlavní obsah stránky

Cub Cadet XS2 61 SWE

  • Sněhová fréza Cub Cadet XS2 61 SWE
  • Sněhová fréza Cub Cadet XS2 61 SWE
Sněhová fréza Cub Cadet XS2 61 SWE

Veškeré ovládání technických prvků je umístěno na ovládacím panelu tak, aby ovládání stroje bylo pro obsluhu co možná nejjednodušší. Nastavování směru a úhlu výhozu bez nutnosti přerušení jízdy je zajištěno čtyř směrným joystickem přímo na ovládacím panelu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCub Cadet

Popis

Veškeré ovládání technických prvků je umístěno na ovládacím panelu tak, aby ovládání stroje bylo pro obsluhu co možná nejjednodušší. Nastavování směru a úhlu výhozu bez nutnosti přerušení jízdy je zajištěno čtyř směrným joystickem přímo na ovládacím panelu. Čtyřsměrné ovládání výhozu umožňuje rychle a bez námahy měnit směr a výšku vyhazování sněhu jednou rukou, takže nemusíte ztrácet čas. Budete trávit méně času v zimě nastavováním směru, kam chcete, aby se sníh vyhazoval. Ližiny vyrobené ze speciálního plastu zabraňují rýhám a obrušování.

Parametry

Typ frézydvoustupňová
Výkon motoru4 kW
Hmotnost84 kg
Druh pohonubenzínový
Šíře záběru61 cm
Způsob pohybukola

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sněhové frézy Cub Cadet