Hlavní obsah stránky

Cornette Authentic 092 Plus LT53859157487

  • Cornette  Authentic 092 Plus LT53859157487
Cornette  Authentic 092 Plus LT53859157487

Máte již dost špatné kvality spodního prádla jako dárků od vašich blízkých? Nenechte jiné vybírat za vás! Když se rozhodnete koupit boxerky značky Authentic Perfect, můžete si být naprosto jisti, že jste v rukou spodního prádla, které vyniká svou kvalitou. Bezvadný styl vyšívání, nadprůměrná prodyšnost, stejně jako perfektní přilnavost k tělu způsobí, že tyto boxerky budete nosit nejčastěji.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCornette

Popis

Máte již dost špatné kvality spodního prádla jako dárků od vašich blízkých? Nenechte jiné vybírat za vás! Když se rozhodnete koupit boxerky značky Authentic Perfect, můžete si být naprosto jisti, že jste v rukou spodního prádla, které vyniká svou kvalitou. Bezvadný styl vyšívání, nadprůměrná prodyšnost, stejně jako perfektní přilnavost k tělu způsobí, že tyto boxerky budete nosit nejčastěji. Nezapomeňte na zodpovědný výběr spodního prádla, záleží na tom, zda se budete cítit v nejnáročnějších situacích pohodlně.

Parametry

Velikost oblečeníXXXL
Barvatmavě modrá
Materiál oblečeníbavlna / elastan

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Boxerky Cornette

Všechny boxerky Cornette