Hlavní obsah stránky

Contipro Geloren HA

Geloren HA je vylepšená verze koňské kloubní výživy Gelorenhorse bez škodlivých éček a umělých barviv. Vyrobeno výhradně ze surovin potravinářské kvality.

Vybrat variantu (3)

Contipro Geloren HA 1,35 kg

3 varianty pro
Contipro Geloren HA

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuContipro

Popis

Geloren HA je vylepšená verze koňské kloubní výživy Gelorenhorse bez škodlivých éček a umělých barviv. Vyrobeno výhradně ze surovin potravinářské kvality.

Klíčové vlastnosti
  • vysoký obsah kyseliny hyaluronové
  • efektivní podpora kloubů
  • jednoduché dávkování
  • neobsahuje žádné dopingové látky

Prémiový doplněk Geloren HA

Doplněk pro výživu kloubů Gelorenhorse je vyráběn ve formě gelových tablet s vysokým obsahem tří účinných látek. V porovnání se sypkými a tekutými přípravky, je dávkování Gelorenhorse velmi jednoduché, přesné a nevyžaduje použití žádných odměrek či vah.

kloubní výživa pro koně Contipro Geloren HA
Nejlepší péče

Geloren HA představuje nejnovější péči o klouby a pohybový aparát. Při nadměrném pohybu, kloubním onemocnění, nebo díky stáří koně, dochází k degradaci kyseliny hyaluronové v kloubu a tím se výrazně sníží lubrikace kloubu a může dojít až k nevratnému poškození chrupavky. Zvýšením množství kyseliny hyaluronové v těle se zvýší lubrikace kloubu a omezí se nevratné poškození kloubu.

kloubní výživa pro koně Contipro Geloren HA dávkování
Doporučené dávkování

Pro maximální účinek se doporučuje podávat přípravek minimálně po dobu 60 dní a kúru 2× - 3× za rok opakovat. Pro výraznější a rychlejší efekt na počátku podávání doplňku je možné denní dávku zdvojnásobit.

Složení

Kyselina hyaluronová - jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů, má schopnost mírnit zánět a bolest, potlačuje degradaci chrupavky.

Chondroitin sulfát - jeden ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny. Chondroitin je důležitým stavebním kamenem chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a obnovuje rovnováhu složení kloubní tekutiny, má prokázané protizánětlivé účinky.

Želatina - důležitý zdroj aminokyselin glycinu, prolinu a alaninu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje podstatnou roli při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek.

kloubní výživa pro koně Contipro Geloren HA složení

Parametry

Pamlsekano
Hmotnost1,35 kg
Forma přípravkutablety
Počet tablet180 tbl.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vitamíny a doplňky stravy pro koně Contipro