Hlavní obsah stránky

Columbia Sportswear Lake 22 1859672-010

  • Columbia Sportswear Lake 22 1859672-010
  • Columbia Sportswear Lake 22 1859672-010
Columbia Sportswear Lake 22 1859672-010

Jestli kráčíte chladným městem nebo promrzlými zimními stezkami, kráčejte v dlouhé dámské bundě Lake 22 od značky Columbia Sportswear s prodlouženou zadní částí. Se 650 vrstvami syntetické izolace z ní bude ideálně hřejivá společnice i na delší pochůzky a výlety.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuColumbia Sportswear

Popis

Jestli kráčíte chladným městem nebo promrzlými zimními stezkami, kráčejte v dlouhé dámské bundě Lake 22 od značky Columbia Sportswear s prodlouženou zadní částí. Se 650 vrstvami syntetické izolace z ní bude ideálně hřejivá společnice i na delší pochůzky a výlety. Skrze technologii Heat Seal jsou všechny švy tepelně uzavřené, takže vám žádné teplo nebude omylem utíkat mezi stehy. Jakmile si to okolní podmínky žádají, stáhněte spodní lem, manžety rukávů, nasaďte si kapuci a žádný chlad se k vám nedostane.

Parametry

Velikost oblečeníS
Typ zapínánízip
Barvačerná
Materiál oblečenípolyester
Sezónazimní
S kožíškemne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dámské péřové a prošívané bundy Columbia Sportswear

Všechny dámské péřové a prošívané bundy Columbia Sportswear