Hlavní obsah stránky

Coeur De Lion 4014/30-0712

  • náramek Coeur De Lion 4014/30-0712
náramek Coeur De Lion 4014/30-0712

Jemný dámský náramek Coeur De Lion je zdoben štrasovými rondelkami, které v kombinaci se Swarovski křišťály vytvářejí dokonalou souhru tak barevně, tak i tvarově. Jednotlivé části náramku jsou pospojovány skleněnými trubičkami z kvalitní chirurgické oceli.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCoeur De Lion

Popis

Jemný dámský náramek Coeur De Lion je zdoben štrasovými rondelkami, které v kombinaci se Swarovski křišťály vytvářejí dokonalou souhru tak barevně, tak i tvarově. Jednotlivé části náramku jsou pospojovány skleněnými trubičkami z kvalitní chirurgické oceli. Náramek disponuje praktickým zapínáním na karabinku. K náramku doporučujeme dokoupit náhrdelník a náušnice ze stejné kolekce. Šperk je dodáván v originální krabičce s certifikátem pravosti. Vzhledem k použitým materiálům nezapomeňte šperk chránit před chemikáliemi, včetně mýdel a saponátů.

Parametry

Určenídámské
Délka215 mm
Bižuteriene
Barva kamenemodrá
Materiál šperkuchirurgická ocel
Barvašedá/stříbrná
Druh kamenekrystal

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Náramky Coeur De Lion

Všechny náramky Coeur De Lion