Hlavní obsah stránky

Co se od kamarádek nedozvíš: Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví - Jana Martincová (2021, brožovaná)

  • kniha Co se od kamarádek nedozvíš: Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví - Jana Martincová (2021, brožovaná)
kniha Co se od kamarádek nedozvíš: Průvodce moderní dospívající dívky o sexu, líčení i zdraví - Jana Martincová (2021, brožovaná)

O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je kniha lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Babyonline

Popis

O všem, co chci, aby věděla moje dcera. Právě o tom je kniha lékařky Jany Martincové, která se více než 20 let věnuje zdravotnickému vzdělávání veřejnosti a popularizaci medicíny. Knížka rozhodně nepůsobí dojmem odborné publikace, naopak jde o velmi čtivý příběh a rozhovor 3 kamarádek (Lilith, Lucy a Šárky) s matkou jedné z nich – lékařkou, za kterou se holky chodí radit. A to nejen o zdraví. Povídková lékařka Eva díky svým přátelům a známým dívky

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-907132-6-0
Počet stran140
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné