Hlavní obsah stránky

Co na Prajzske se stalo - Jana Schlossarková (2019, pevná)

  • kniha Co na Prajzske se stalo - Jana Schlossarková (2019, pevná)
kniha Co na Prajzske se stalo - Jana Schlossarková (2019, pevná)

Tato kniha obsahuje na 200 básní a vyprávění, které již dříve vyšly pod názvem Co na Prajzke se stalo a co povědalo (1998), Co se stalo, u peřa povědalo (1999), Kalendář na rok 2000 (1999), Co se stalo, u kafeja povědalo (2001), a nové texty A idě to dalej, choč se mi už něchce (první vydání). Přináší také autorčin hymnus Moje Hlučínsko, který zhudebnil hlučínský rodák Norbert Studnitzky, hudební skladatel a dirigent.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLeges

Popis

Tato kniha obsahuje na 200 básní a vyprávění, které již dříve vyšly pod názvem Co na Prajzke se stalo a co povědalo (1998), Co se stalo, u peřa povědalo (1999), Kalendář na rok 2000 (1999), Co se stalo, u kafeja povědalo (2001), a nové texty A idě to dalej, choč se mi už něchce (první vydání). Přináší také autorčin hymnus Moje Hlučínsko, který zhudebnil hlučínský rodák Norbert Studnitzky, hudební skladatel a dirigent. Většina textů je napsána v hlučínském nářečí "po našemu", část příběhů je v češtině.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Produktové číslo978-80-7502-356-8
Počet stran208
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné