Hlavní obsah stránky

Climbing Technology Snow Blade 46 cm

  • lopata Climbing Technology Snow Blade 46 cm
lopata Climbing Technology Snow Blade 46 cm

Pokud se dostanete do situace, kdy budete muset vykopat kamaráda z laviny, pak vězte, že na tuto lopatu se budete moci opravdu spolehnout! List lopaty z tvrzené slitiny hliníku, na který díky provedení můžete klidně šlápnout, aby jste znásobili kopání. V listu lopaty jsou otvory, takže se dá použít jako sněhová kotva.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuClimbing Technology

Popis

Pokud se dostanete do situace, kdy budete muset vykopat kamaráda z laviny, pak vězte, že na tuto lopatu se budete moci opravdu spolehnout! List lopaty z tvrzené slitiny hliníku, na který díky provedení můžete klidně šlápnout, aby jste znásobili kopání. V listu lopaty jsou otvory, takže se dá použít jako sněhová kotva. Odnímatelná pevná rukojeť o maximální délce 46 cm. Ergonomicky tvarované držadlo ve tvaru T. List i rukojeť lopaty se dá oddělit pro snadnější sbalení do batohu. Váha je 573 gramů.

Parametry

Délka46 cm

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Lopaty Climbing Technology