Cestovní, magnetické, materiál dřevoŠachová souprava zhotovená z přírodního javorového dřeva nabízí klasickou hru v tradičním materiálovém provedení. Každá figurka je ručně vyřezávaná, což zaručuje jedinečnost každého kusu a přirozený vzhled.
Šachová souprava zhotovená z přírodního javorového dřeva nabízí klasickou hru v tradičním materiálovém provedení. Každá figurka je ručně vyřezávaná, což zaručuje jedinečnost každého kusu a přirozený vzhled. Magnetické provedení zajišťuje stabilitu figur při hře, zejména při cestování nebo v prostředí s pohybem.
Hrací plocha o rozměrech 35 x 35 centimetrů poskytuje dostatečný prostor pro strategické manévry, zatímco výška krále 6,8 centimetrů umožňuje jasnou identifikaci figur. Dřevěná konstrukce dodává hře hmatovou a estetickou hodnotu, přičemž hmotnost 1,1 kilogramu zajišťuje přiměřenou manipulaci.
Tato šachová souprava je vhodná pro hráče všech úrovní, kteří ocení kombinaci tradičního materiálu a praktického magnetického systému. Její kompaktní rozměry a odolnost ji činí ideální pro použití doma, na cestách nebo při setkáních s přáteli, přičemž zachovává eleganci a hratelnost klasické šachové hry.