Čeština, počet stran 12, rok vydání 2005, pevná / vázanáKlasická pohádka s půvabnými ilustracemi ve formě jednoduchých puzzlí. Celostránkové ilustrace doprovází krátký text známé pohádky.
Informace o Cínový vojáček - Ottovo nakladatelství (2005, pevná)
Popis
Klasická pohádka s půvabnými ilustracemi ve formě jednoduchých puzzlí. Celostránkové ilustrace doprovází krátký text známé pohádky. Část obrázků si děti mohou složit jako puzzle.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 40%
Hodnocení: 40%
2 recenze
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
1x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Bambusjenej17. ledna 2022
Hodnocení: 20%
puzzle
poměrně dobrá ilustrace
příběh je pro děti depresivní
přirovnal bych to spíš k tragédii než k pohádce
Když jsem to četl jako malý, tak jsem z toho neměl moc dobrý pocit. Právě je mi 15 let a přesně si pamatuji to jak jsem z toho byl smutný, takže z tohoto vyplívá to, že autor si musel při psaní této sračk.... dát kouli. Rozhodně nekupovat, dětem pustit babyshark je to určitě lepší.