Hlavní obsah stránky

Český kras: Horolezecký průvodce - Petr Resch, Jiří Sika [CS/EN] (2022, pevná)

  • kniha Český kras: Horolezecký průvodce - Petr Resch, Jiří Sika [CS/EN] (2022, pevná)
kniha Český kras: Horolezecký průvodce - Petr Resch, Jiří Sika [CS/EN] (2022, pevná)

Po dlouhých 16 letech byl sestaven Petrem Reschem a Jiřím Sikou průvodce oblíbené a jedinečné skalní oblasti, kterou je Český kras. Jedná se o ucelené dílo zahrnující prakticky všechny skalní oblasti od jihozápadního okraje Prahy táhnoucí se podél řeky Berounky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Po dlouhých 16 letech byl sestaven Petrem Reschem a Jiřím Sikou průvodce oblíbené a jedinečné skalní oblasti, kterou je Český kras. Jedná se o ucelené dílo zahrnující prakticky všechny skalní oblasti od jihozápadního okraje Prahy táhnoucí se podél řeky Berounky. Vazba průvodce je na šířku a uvnitř najdete až 1371 cest. Průvodce kombinuje foto náhledy skalních celků (s vyznačenými stěžejními cestami) a přehledné schematické nákresy již jednotlivých stěn a sektorů. Najdete zde QR GPS kódy pro navigaci v mobilních zařízeních a přehledné mapky pro snadnou orientaci.

Parametry

Jazykvícejazyčná
KontinentEvropa
Mapaano
Rok vydání2022
Vazbapevná / vázaná
Průvodceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky