Hlavní obsah stránky

Česko: Reliéfní mapa 1:1 240 000 - Pavel Seemann (2021)

  • kniha Česko: Reliéfní mapa 1:1 240 000 - Pavel Seemann (2021)
kniha Česko: Reliéfní mapa 1:1 240 000 - Pavel Seemann (2021)

Scházel vám na mapách třetí rozměr? Chcete dětem představit, co znamená, když se říká, že je Česko obehnané horami? Potřebujete názornou a rychlou pomůcku do školní lavice? Láká vás číst mapy nejen očima ale i hmatem? Pak se vám bude hodit reliéfní mapa Česka, která je vyrobena technikou 3D vakuového tvarování plastů. Plastické tvarování českých pohoří, vrchovin a hor doplňují významné řeky a vodní plochy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKartografie PRAHA

Popis

Scházel vám na mapách třetí rozměr? Chcete dětem představit, co znamená, když se říká, že je Česko obehnané horami? Potřebujete názornou a rychlou pomůcku do školní lavice? Láká vás číst mapy nejen očima ale i hmatem? Pak se vám bude hodit reliéfní mapa Česka, která je vyrobena technikou 3D vakuového tvarování plastů. Plastické tvarování českých pohoří, vrchovin a hor doplňují významné řeky a vodní plochy. Kromě sídel vám v orientaci v mapě pomohou

Parametry

Jazykčeština
KontinentEvropa
Mapaano
Rok vydání2021
Vazbamapa
Průvodcene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Mapy a průvodci Kartografie PRAHA

Všechny mapy a průvodci Kartografie PRAHA