Hlavní obsah stránky

Česko nástěnná automapa 1:360 000 - Kartografie PRAHA

  • kniha Česko nástěnná automapa 1:360 000 - Kartografie PRAHA
kniha Česko nástěnná automapa 1:360 000 - Kartografie PRAHA

Přehledná nástěnná automapa České republiky v měřítku 1:360 000 zobrazuje kompletní síť dálnic, hlavních a vedlejších silnic, doplněnou evropským systémem značení silnic a kilometráží. Dílo dále obsahuje vyznačení nebezpečných míst na silnicích, exity na dálnicích, placené úseky komunikací a vybraný vlastivědný obsah.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKartografie PRAHA

Popis

Přehledná nástěnná automapa České republiky v měřítku 1:360 000 zobrazuje kompletní síť dálnic, hlavních a vedlejších silnic, doplněnou evropským systémem značení silnic a kilometráží. Dílo dále obsahuje vyznačení nebezpečných míst na silnicích, exity na dálnicích, placené úseky komunikací a vybraný vlastivědný obsah. V pruhu na spodní straně mapy je uveden místopisný rejstřík. Legenda je kromě češtiny také v angličtině, němčině a francouzštině. Mapa je laminovaná s lištami a dodává se v tubusu.

Parametry

Jazykčeština
Vazbamapa
Průvodceano
Typ mapy/průvodceautomapa
KontinentEvropa
Mapaano
ZeměČesko
Nástěnnáano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mapy a průvodci Kartografie PRAHA

Všechny mapy a průvodci Kartografie PRAHA