Hlavní obsah stránky

Cemio Metric 806 Duo Comfort

  • Cemio Metric 806 Duo Comfort
Cemio Metric 806 Duo Comfort

Nová technologie Easy Clinic Technology umožnila vyvinout tonometr, který přináší pro své uživatele přesně to, co od něj očekávají. Přístroj má klinicky přesné měření, možnost zachycení a indikace arytmií, WHO indikátor vyhodnocení hranice hypertenze, průměr posledních 3 měření a paměť pro 4 osoby.

Vybrat variantu (1)

Cemio Metric 806 Duo Comfort tonometr

1 varianta pro
Cemio Metric 806 Duo Comfort

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCemio

Popis

Nová technologie Easy Clinic Technology umožnila vyvinout tonometr, který přináší pro své uživatele přesně to, co od něj očekávají. Přístroj má klinicky přesné měření, možnost zachycení a indikace arytmií, WHO indikátor vyhodnocení hranice hypertenze, průměr posledních 3 měření a paměť pro 4 osoby. Dalšími přednostmi jsou obsluha jedním tlačítkem, obří displej pro snadné čtení, automatické vypnutí přístroje a zvuková signalizace jsou samozřejmostí. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták/návod k použití. O vhodném užití se poraďte se svým lékařem.

Parametry

Na zápěstíne
Manžeta pro max. obvod36 cm
Paměťano
Na pažiano
Detekce arytmieano
Bluetoothne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Tlakoměry Cemio