Hlavní obsah stránky

Cattara 60748 Pear Army

  • Cattara 60748 Pear Army
Cattara 60748 Pear Army

Cattara 60748 je lampička s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu, jako jsou třeba mouchy, můry, moli, komáři a další. Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCattara

Popis

Cattara 60748 je lampička s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu, jako jsou třeba mouchy, můry, moli, komáři a další. Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění. Přístroj je vhodný pro použití doma, na zahradě, v kempu, ale i v restauracích a kantýnách, kancelářích, nemocnicích atd. Přístroj lze postavit na stůl nebo zavěsit za výklopný háček.

Parametry

Produktové číslo13179

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Elektrické lapače Cattara