Hlavní obsah stránky

Casio EDIFICE EFV-620D-2AVUEF

  • hodinky Casio EDIFICE EFV-620D-2AVUEF
hodinky Casio EDIFICE EFV-620D-2AVUEF

Casio EDIFICE EFV-620D-2AVUEF jsou pánské hodinky s větším rozměrem, které se vyznačují svou univerzálností, díky níž jsou využitelné jak na každodenní nošení, tak na sportovní aktivity. Disponují ukazatelem data na pozici čtvrté hodiny a funkcí stopek, jejichž chod zobrazují přehledné subciferníky - čítač minut a vteřin.

Vybrat variantu (2)

Casio EDIFICE EFV-620D-2AVUEF EFV-620D-2AVUEF

2 varianty pro
Casio EDIFICE EFV-620D-2AVUEF

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCasio

Popis

Casio EDIFICE EFV-620D-2AVUEF jsou pánské hodinky s větším rozměrem, které se vyznačují svou univerzálností, díky níž jsou využitelné jak na každodenní nošení, tak na sportovní aktivity. Disponují ukazatelem data na pozici čtvrté hodiny a funkcí stopek, jejichž chod zobrazují přehledné subciferníky - čítač minut a vteřin. Stopky lze ovládat postranními tlačítky - horní stopky spouští a zastavuje, spodní resetuje naměřené hodnoty - ty je možné odečítat na subcifernících na pozici 6 (vteřiny) a 9 (minuty). Časy lze měřit s přesností na 1/10 vteřiny.

Parametry

Určení hodinekpánské
Typ hodinekanalogové
Typ sklíčkaminerální
Barvastříbrná
Typ řemínkuocel
Typ strojkuQuartz - baterie

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hodinky Casio

Všechny hodinky Casio