Hlavní obsah stránky

Carson CP-60 MagniVisor DeLuxe

  • lupa Carson CP-60 MagniVisor DeLuxe
lupa Carson CP-60 MagniVisor DeLuxe

Binokulární čelní lupa CP-60 je výborným pomocníkem při jemné práci v modelářství, elektrotechnice, vyšívání či na čtení. Na kšilt lze upevnit 4 rozdílné čočky s 1,5x/2x/2,5x/3x zvětšením, které jednoduše zacvaknete do speciálního úchytu na přední straně.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCarson Optical

Popis

Binokulární čelní lupa CP-60 je výborným pomocníkem při jemné práci v modelářství, elektrotechnice, vyšívání či na čtení. Na kšilt lze upevnit 4 rozdílné čočky s 1,5x/2x/2,5x/3x zvětšením, které jednoduše zacvaknete do speciálního úchytu na přední straně. Čočky lze nastavit do libovolné pozice tak daleko od očí, jak je potřeba. Díky tomu je lupa určená i pro nosiče brýlí. Uvedené zvětšení je garantováno po celé ploše čočky. Ty poskytují jasný a čistý průhled i za špatných světelných podmínek. Optimální pozici pro práci lze nastavit i dvěma postranními klouby.

Parametry

Produktové čísloC-CP-60

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Lupy Carson Optical

Všechny lupy Carson Optical