Hlavní obsah stránky

Canon RF 24 mm f/1,8 Macro IS STM

Objektiv Canon RF 24 mm f/1,8 Macro IS STM

Canon RF 24 mm f/1,8 Macro IS STM je kompaktní a všestranný makroobjektiv s vynikající světelností f/1,8 pro kreativní fotografování i za slabého osvětlení. Optická stabilizace obrazu minimalizuje projevy chvění fotoaparátu při použití delších expozičních časů z ruky a společně s rychlým a tichým AF ostřením STM motoru dělají z objektivu ideální nástroj pro tvorbu videa.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Canon RF 24 mm f/1,8 Macro IS STM je kompaktní a všestranný makroobjektiv s vynikající světelností f/1,8 pro kreativní fotografování i za slabého osvětlení. Optická stabilizace obrazu minimalizuje projevy chvění fotoaparátu při použití delších expozičních časů z ruky a společně s rychlým a tichým AF ostřením STM motoru dělají z objektivu ideální nástroj pro tvorbu videa. S minimální zaostřovací vzdáleností 14 cm a zvětšením 0,5x si objektiv skvěle poradí se záznamem detailních snímků. Délka objektivu činí 63,1 mm a hmotnost pouhých 270 gramů.

Parametry

Typ objektivůs pevným ohniskem
Maximální ohnisková vzdálenost25 mm
Hmotnost270 g
Minimální ohnisková vzdálenost25 mm
Průměr filtru52 mm
Makroano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Objektivy Canon

Všechny objektivy Canon