Hlavní obsah stránky

Canon ImagePROGRAF TM-200

  • tiskárna Canon ImagePROGRAF TM-200
tiskárna Canon ImagePROGRAF TM-200

Stěžejní technologie tiskárny imagePROGRAF TM-200 poskytují mimořádně ostré čáry a živé barvy pro rychlý a snadný velkoformátový tisk. Díky téměř 60% snížení hlučnosti a zapuštěné instalaci je tato tiskárna ideální pro menší kanceláře s omezeným prostorem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Stěžejní technologie tiskárny imagePROGRAF TM-200 poskytují mimořádně ostré čáry a živé barvy pro rychlý a snadný velkoformátový tisk. Díky téměř 60% snížení hlučnosti a zapuštěné instalaci je tato tiskárna ideální pro menší kanceláře s omezeným prostorem. Pětibarevný systém plně pigmentových inkoustů Lucia TD zajišťuje vysokou kvalitu i pro tisk na běžný papír. Rychlý tisk Zvyšte rychlost tiskového výstupu pomocí optimalizované šestikanálové 1,07" tiskové hlavy. Kompaktní zapuštěná konstrukce s veškerou obsluhou zepředu maximalizuje dostupný prostor v kanceláři.

Parametry

Technologie tiskuinkoustová
Rozlišení tisku2400 x 1200
Bezokrajový tiskne
Formát papíruA1
Oboustranný tiskne
Potisk CD/DVDne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Tiskárny Canon

Všechny tiskárny Canon