Hlavní obsah stránky

Canon EOS M6 MII + EF-M 15-45 mm + EVF

Malý, lehký, s jednoduchým a intuitivním ovládáním – to je Canon EOS M6 II, bezzrcadlový fotoaparát s nekompromisní výbavou pro tvorbu jedinečných snímků ať už se vydáte kamkoli. Navíc kromě fotoaparátu v balení také skvělý objektiv Canon 15-45mm a hledáček EVF-DC2.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Malý, lehký, s jednoduchým a intuitivním ovládáním – to je Canon EOS M6 II, bezzrcadlový fotoaparát s nekompromisní výbavou pro tvorbu jedinečných snímků ať už se vydáte kamkoli. Navíc kromě fotoaparátu v balení také skvělý objektiv Canon 15-45mm a hledáček EVF-DC2. Srdcem fotoaparátu je obrazový procesor DIGIC 8, který dokáže z každého pixelu získat ještě mnohem víc. Výsledný obraz disponuje nižším šumem a vynikajícím dynamickým obsahem a vám fotografování poskytne více tvůrčí svobody – a to i za pohybu či slabého osvětlení.

Parametry

Rozlišení snímače32,5 MPx
Velikost snímačeAPS-C
Minimální ohnisková vzdálenost15 mm
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO25 600
Maximální ohnisková vzdálenost45 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Bezzrcadlovky Canon

Všechny bezzrcadlovky Canon