Hlavní obsah stránky

Canon 24-105 mm f/4 EF L IS USM

  • Objektiv Canon 24-105 mm f/4 EF L IS USM
  • Objektiv Canon 24-105 mm f/4 EF L IS USM
  • Objektiv Canon 24-105 mm f/4 EF L IS USM
  • Objektiv Canon 24-105 mm f/4 EF L IS USM
Objektiv Canon 24-105 mm f/4 EF L IS USM

Objektiv Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM je univerzální profesionální základní objektiv na přístrojích s fullframe snímačem a nebo na kinofilmových zrcadlovkách. Výhodou je větší rozsah zoomu a delší ohnisko vhodné i na focení portrétů, pevná světelnost f/4 v celém rozsahu zoomu a stabilizátor obrazu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCanon

Popis

Objektiv Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM je univerzální profesionální základní objektiv na přístrojích s fullframe snímačem a nebo na kinofilmových zrcadlovkách. Výhodou je větší rozsah zoomu a delší ohnisko vhodné i na focení portrétů, pevná světelnost f/4 v celém rozsahu zoomu a stabilizátor obrazu. Na přístrojích s APS-C snímačem odpovídá jeho úhel záběru cca 38-168mm objektivu na kinofilmovém přístroji, takže se dá použít i jako základní objektiv, pokud nepotřebujete příliš široký úhel záběru, ale rádi využíváte mírný teleobjektiv.

Parametry

Typ objektivůs proměnlivým ohniskem
Maximální ohnisková vzdálenost105 mm
Hmotnost670 g
Minimální ohnisková vzdálenost24 mm
Průměr filtru77 mm
Rybí okone

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Objektivy Canon

Všechny objektivy Canon