Hlavní obsah stránky

Cannaderm Capillus Seborea šampon 150 ml

Šampon Cannaderm Capillus Seborea šampon 150 ml

Cannaderm Capillus Seborea je šampon s objemem 150 ml, který je určený pro péči o citlivou pokožku hlavy a suché vlasy. Tento produkt je ideální pro ty, kteří trpí projevy atopického ekzému nebo lupénky, jelikož jeho přírodní receptura s velmi šetrnými mycími látkami zmírňuje tvorbu šupin, svědění i zarudnutí vlasové pokožky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCannaderm

Popis

Cannaderm Capillus Seborea je šampon s objemem 150 ml, který je určený pro péči o citlivou pokožku hlavy a suché vlasy. Tento produkt je ideální pro ty, kteří trpí projevy atopického ekzému nebo lupénky, jelikož jeho přírodní receptura s velmi šetrnými mycími látkami zmírňuje tvorbu šupin, svědění i zarudnutí vlasové pokožky. Po umytí jsou vlasy i vlasová pokožka perfektně čisté, bez pocitu vysušení nebo podráždění. Šampon je také efektivní v boji proti lupům, což je další výhodou pro ty, kteří s tímto problémem bojují.

Parametry

Určeníunisex
Objem150 ml
Proti lupůmano
Typ šamponusuché vlasy
Suchý šamponne
Proti padání vlasůne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Šampony Cannaderm