Hlavní obsah stránky

Candy CDSN 2D350PX

  • myčka nádobí Candy CDSN 2D350PX
  • myčka nádobí Candy CDSN 2D350PX
myčka nádobí Candy CDSN 2D350PX

Vestavná smart myčka nádobí Candy CDSN 2D350PX v moderním provedení disponuje spotřebou vody při standardním cyklu pouze 12 l a spotřebou elektrické energie 1,01 kWh. Myčka patří do energetické třídy E a vyniká možností připojení k Wifi a ovládáním přes aplikaci Simply Fi.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCandy

Popis

Vestavná smart myčka nádobí Candy CDSN 2D350PX v moderním provedení disponuje spotřebou vody při standardním cyklu pouze 12 l a spotřebou elektrické energie 1,01 kWh. Myčka patří do energetické třídy E a vyniká možností připojení k Wifi a ovládáním přes aplikaci Simply Fi. Čas navíc ušetříte díky praktické funkci odloženého startu. Už více nemusíte čekat na to, až bude nádobí umyté. Stačí, když si nastavíte začátek programu tak, aby po vašem příchodu domů bylo vše hotovo. Hlučnost při mycím cyklu nepřesahuje 46 dB a kapacita myčky je 13 jídelních souprav.

Parametry

Umístěnívestavný
Počet sad nádobí13
Výška89,8 cm
Energetická třídaE
Hlučnost46 dB
Šířka59,8 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myčky nádobí Candy

Všechny myčky nádobí Candy