Pravá kůžeBoxovací hruška 33 cm DBX Bushido ARS-1152 je vyrobená z přírodní hovězí kůže, navíc podšitá bavlněným podkladem pro ochranu vnitřní duše. Duši je možné vyměnit v případě poškození a to díky vrchnímu šněrování.
Boxovací hruška 33 cm DBX Bushido ARS-1152 je vyrobená z přírodní hovězí kůže, navíc podšitá bavlněným podkladem pro ochranu vnitřní duše. Duši je možné vyměnit v případě poškození a to díky vrchnímu šněrování. Materiál je 100% hovězí kůže. Výška hrušky je 33 cm a šířka hrušky je 20 cm. Obvod hrušky 60 cm.
Určená na boxerskou platformu (desku). Barva je černo-bílá. Huštění tohoto výrobku se musí provádět jehlou, která musí být před vsunutím do ventilku namočena do silikonového oleje. Jehlu zasouvejte kolmo, aby nedošlo k bočnímu poškození ventilku. Hruška se má pumpovat až dosáhne správného tvaru, další náplň může mít za následek prasknutí a snižuje životnost výrobku.