Hlavní obsah stránky

Bridgestone Battlax BT023 180/55 R17 73 W R

  • Bridgestone Battlax BT023 180/55 R17 73 W R
  • Bridgestone Battlax BT023 180/55 R17 73 W R
Bridgestone Battlax BT023 180/55 R17 73 W R

Bridgestone vyvinul novou pneumatiku pro motocykly Battlax BT-023, která se vyznačuje vynikajícími jízdními vlastnostmi za všech okolností, ať se jedná o klidné cestování nebo sportovní jízdu. Bridgestone vyrábí pneumatiky BT-023 v široké škále rozměrů pro majitele sportovně cestovních motocyklů nejrůznějších hmotnostních tříd, kteří na častých cestách ocení dlouhou životnost a optimální chování na mokru v kombinaci s vynikající přilnavostí a ovladatelností při sportovním stylu jízdy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBridgestone

Popis

Bridgestone vyvinul novou pneumatiku pro motocykly Battlax BT-023, která se vyznačuje vynikajícími jízdními vlastnostmi za všech okolností, ať se jedná o klidné cestování nebo sportovní jízdu. Bridgestone vyrábí pneumatiky BT-023 v široké škále rozměrů pro majitele sportovně cestovních motocyklů nejrůznějších hmotnostních tříd, kteří na častých cestách ocení dlouhou životnost a optimální chování na mokru v kombinaci s vynikající přilnavostí a ovladatelností při sportovním stylu jízdy. Pneu má konzistentní výkony při sportovní jízdě i poklidném cestování.

Parametry

Šířka pneu180 mm
Průměr diskuR17
Index rychlostiW (270 km/h)
Profilové číslo55
Index nosnosti73 Li
Bezdušovéne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Motopneu a motoduše Bridgestone

Všechny motopneu a motoduše Bridgestone