Lednice Recenze BOSCH KIN86VSE0

Recenze BOSCH KIN86VSE0

Vestavná kombinovaná lednice BOSCH KIN86VSE0 spadá do energetické třídy E a její celkový objem lednice je rozdělen do dvou teplotních zón. Chladící část disponuje kapacitou 184 litrů a mrazící část nabízí kapacitu o 76 l k uložení potravin. Lednice je vybavena funkcí NoFrost, díky které se vzdušná vlhkost trvale shromažďuje v centrálním výparníku, odmrazování tak probíhá automaticky a často. Vznikající kondenzát odtéká kanálkem mimo chladničku, kde se odpařuje.

Porovnat ceny od 16 990 Kč

Registrovaný uživatel28. března 2023

Lednici mám 2 týdny a je opravdu velmi hlučná. Je to hodně nepříjemné, obzvlášť v noci, když je ticho. Nechápu, proč se vždy zapne chlazení na tak dlouhou dobu (třeba i 2 hodiny v kuse). Předešlá lednice zapínala na pár minut, když se otevřela, ale tady přijdu z práce, kdy lednice byla zavřená několik hodin v kuse a ona hučí třeba další hodinu. Doporučují nastavení na 4 stupně, ale musela jsem to zvýšit na 6 stupňů, protože mi přišlo, že jede skoro pořád.

Registrovaný uživatel25. června 2022

Výkon

Mírně hlučnější, ale jen mírně.

Registrovaný uživatel27. října 2022

má rozměr jaký mi vyhovuje

dobré

Registrovaný uživatel11. července 2023